אודות

׳דרך היין׳ פתחה את שעריה בשנת 1993 במטרה לחולל מהפכה תרבותית בדרך שבה אנשים נחשפים, חווים, קונים ונהנים מיין.אנו גאים לחשוף אתכם למבחר מגוון של יינות ואלכוהול מהארץ ומרחבי העולם כולו: צרפת, איטליה, ספרד, גרמניה, אוסטריה, פורטוגל, יוון, ישראל, סקוטלנד, אירלנד ועוד.
נוסף על כך גם יינות ייחודיים שנולדו משיתוף פעולה בין ׳דרך היין׳ לבין היקבים המובילים בישראל – ׳ספיישל אדישין׳ – אותם ניתן לרכוש ברשת דרך היין בלבד. מגוון זה משתלב בחווית קנייה נוחה, מקצועית וכדאית במהלכה תוכלו להתייעץ עם מומחים בתחום היין והאלכוהול.
חוויה זו מתקיימת בסניפים שלנו הפרוסים בתל-אביב, גבעתיים, רעננה, מודיעין, רמת השרון, צומת סביון ונס ציונה וכמובן גם ברכישה אונליין – אותה תוכלו לאסוף מאחת החנויות או לקבל במשלוח עד לדלת ביתכם (ברכישה באתר מעל 300 ש״ח – המשלוח חינם!).אנו מטפלים בבקבוקי היין והאלכוהול המאוחסנים אצלנו על המדפים בקפדנות רבה ובתנאים אופטימליים ומתמחים גם ביינות מתיישנים ונדירים, ייצוג להם תוכלו למצוא במרתפי היין הפזורים בסניפים השונים וגם באתר.

דרך היין מציעה גם מגוון אירועי יין, החל מטעימות אינטימיות למספר אורחים מצומצם וכלה באירועי יין למאות משתתפים. נושאי הטעימות מגוונים וכוללים: טעימות המכוונות להיכרות עם עולם היין ואומנות הטעימה, טעימות השופכות אור על תרבות היין והאוכל במדינות כגון צרפת, איטליה, ספרד וכן אזורי יין ידועים ברחבי העולם. בנוסף ניתן לתכנן טעימות רוחב של שנות בציר איכותיות ואף טעימות אורך מיקבים שונים.